Audio: HIRMUST EDUNI. Meediasuhtluse 8 reeglit

Raamat on sõnumiga inimestele, kellel on vaja kas töö või sisemise vajaduse sunnil rääkida suurema arvu inimestega kui oma lähem ring. Esinemis- ja avaldamisvõimalused on viimastel aastatel kasvanud plahvatuslikult ja järjest rohkem on vaja arvamusi ja arvajaid.

Kuidas kujundada oma esinemiste ideoloogiat (oma lugu), kuidas koostada sõnumeid, kuidas valmistuda esinemisteks kuni riietuseni välja on raamatus kokku võetud 8 reegliga. Oma kogemusi jagavad Eesti tippajakirjanikud, kellel on kümnete tuhandete intervjuude kogemusi. Raamatu harjutused on koostatud viisil, et neid on võimalik ka kodus üksi teha ja saavutada kiiresti oma oskuste paranemine.

Kaasaeg ei ole aga ainult võimalused, vaid ka suured riskid imagole. Kriiside ja ohtude peatükkidest on võimalik õppida, mida nende vältimiseks tuleb teha.

Raamatu ideoloogia võtab kokku mõte „Täna oli viimane päev sinu elus, kui sul võis tekkida mõte suhelda meediaga ilma ettevalmistuseta!“

Kuula audioraamatut Elisa Raamatu või Rahva Raamatu äpis.

Kategooria:

Kirjeldus

Nüüd on võimalik raamatut “Hirmust eduni” kuulata ka audio versioonina. Raul Rebane on isiklikult raamatu sisse lugenud, seega võid meediaõpiku peatükke kuulates olla kindel, et kõige olulisemad kohad on rõhutatud.

 

Audioraamat “HIRMUST EDUNI: Meediasuhtluse 8 reeglit” (2019)
Autor: Raul Rebane
Kirjastus: Stratkom OÜ
Pehme köide, 184 lehekülge
Suur tänu abi ja toetuse eest Menu Meediale!

Kuula audioraamatut Elisa Raamatu või Rahva Raamatu äpis.